Home > Блог > Соціальні мережі > Користь Твіттера

Користь Твіттера

Опубликовано 22.06.2022 Від

Птица счастья твиттера

На сьогоднішній день у світі інтернет користувачів, напевно, важко знайти людину, яка не чула б про сервіс мікроблоггінгу Twitter. Згідно з інформацією, отриманою від Яндекс.Блогів, кількість акаунтів російськомовного Твіттера становить понад 642 000. Більшість користувачів щодня активно користуються своїм Твіттер-акаунтом, здійснюючи близько 270 тисяч записів протягом 24 годин. Багато хто використовує Твіттер під Google з метою кращої індексації сайту, а значить і кращого SEO. Але, незважаючи на популярність даного сервісу, деякі користувачі досі не мають уявлення, для чого він використовується.

І справді, навіщо створено Твіттер? Давайте з’ясовувати.

Основне призначення Твіттера – читання і написання з усіма наслідками, що випливають. Єдине, що відрізняє Твіттер від блогів чи щоденників – це те, що в ньому все вже підготовлено для використання та є величезна аудиторія. Тут можна знайти (або зустріти) друзів, з кимось познайомитися, але окрім цього, можна знайти сторінки відомих особистостей з усього світу та постійно підтримувати з ними спілкування.

Щодо розподілу ролей «користувачів» Твіттера картина складається так:

1. Письменник
Користувачі цієї категорії дуже рідко (переважно ніколи) читають твіт-стрічки. В основному вони займаються розповсюдженням новин або спаму. Непоодинокі випадки, коли будь-який сайт автоматично переправляє в Твіттер свої новини або повідомлення з RSS-стрічки, організовуючи на цьому використання даного сервісу. Тут необхідно зазначити, що «на будь-який товар є покупець» – тобто кожен письменник Твіттера мають свою читаючу аудиторію. Завдяки цьому цей вид діяльності в цьому сервісі досить популярний.

2. Читач
Такі користувачі переважно пописуються на твіт-стрічки письменників, які їх цікавлять. Досить часто вони використовують Твіттер у вигляді підписки на розсилку, мотивуючи це тим, що їм зручніше. Більше того – у Твіттері можна читати відразу кількох авторів, а також створювати стрічки, або здійснювати пошук за допомогою хештегов (наприклад, зараз стало дуже популярним транслювати заходи через Твіттер за допомогою хештегов, наприклад створення сайтів).

3. Шукач
Виходячи з назви цієї категорії, стає зрозумілим, що Твіттер можна застосовувати і для пошуку інформації. Найчастіше це практикується у бізнесі, адже за допомогою Твіттера можна знайти партнера, клієнта, роботу, а також переглянути інформацію про можливих претендентів.

4. Повноцінний користувач
Ці користувачі поєднують усі описані вище категорії, використовуючи сервіс «за повною програмою». Раніше ходила крилата фраза: “інтернет зближує людей”. З огляду на все вищевикладене тепер можна сміливо стверджувати, що зближує людей не інтернет, а саме Твіттер.

Якщо прочитавши статтю до цих рядків, Ви досі не зрозуміли, для чого існує Твіттер, Вам варто ознайомитися з наступними факторами.

– Твіттер щосили застосовується вченими та лікарями у всьому світі з метою відстеження поширення вірусів та епідемій.

– Завдяки Твіттеру у 2010 р. було врятовано не одну тисячу людських життів, оскільки цей сервіс допоміг попередити цунамі на Гаваях. Близько півмільйона жителів та туристів було евакуйовано.

– Твіттер використовують не лише «прості смертні», а й навіть президенти багатьох країн. Президент Росії Дмитро Медведєв – також не виняток.

– Останнім часом багато відомих на весь світ заходів (виставок, конференцій, презентацій) транслюються за допомогою сервісу Twitter. Тому, навіть якщо Ви не змогли бути присутніми на якомусь із важливих для Вас заходів, Ви завжди будете в курсі того, що там відбувалося.

– Щодня за допомогою Твіттера тисячі користувачів влаштовуються на роботу, обзаводяться друзями, обмінюються думками щодо важливих подій з іншими користувачами, і просто приємно проводять час. Якщо Ви хочете знати про все, то Твіттер – сервіс саме для Вас. Більшість ЗМІ розпочинають свої стрічки новин із фрази: “За інформацією Твіттера…”.

Ну і ще один великий плюс Твіттера – до нього можна увійти не лише з ноутбука чи стаціонарного комп’ютера, а й з мобільних пристроїв.

Думаю, тепер усі зрозуміли, для чого існує Твіттер, і в чому його користь.

Розрахувати вартість
від 8000 грн. (без передоплати)