Home > Блог > Без категорії > 10 способів дізнатися, що про вас говорять у мережі

10 способів дізнатися, що про вас говорять у мережі

Опубликовано 20.06.2022 Від

reputation

Успіх бізнесу у мережі безпосередньо залежить від репутації компанії. За нею слід слідкувати і не допускати негативних відгуків та засуджень. Особливо важлива репутація в інтернет-магазину, оскільки відвідувач не може побачити товар наживо або помацати його руками. Тому він шукає в мережі всілякі відгуки про цей сайт.

Для творця інтернет-магазину дуже важливо, щоб про його роботу та якість товару були лише позитивні та реальні відгуки. Багато клієнтів шукають відгуки тих, хто вже співпрацював з магазином та купував на даному сайті товар. Їх цікавить якість товару, ціни, обслуговування та час доставки.

Але власноруч творець інтернет-магазину не може відслідкувати кожен відгук та кожну думку про його сайт, оскільки вона могла бути залишена на будь-якому інтернет-майданчику. Якщо ж сайт тільки-но почав працювати, то ще можливо відслідковувати відгуки, але завжди є шанс щось пропустити. А це означає, що проблема, яку побачили відвідувачі чи клієнти, може бути невирішеною.

Навіть маючи малознайомий для користувачів інтернет-магазин, перегляд багатьох посилань для пошуку відгуків займе не один день. А робити такий пошук слід регулярно, тому що відгуки можуть оновлюватися з кожним новим клієнтом. Для таких дій є послуги моніторингу, які є помічниками маркетологів. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші та найкорисніші з них.

Google Alerts

Ця програма є найвідомішим сервісом моніторингу Google. Він безкоштовний та дуже простий у використанні. Достатньо ввести в рядок пошуку ключове слово, за яким сервіс шукатиме відгуки про ваш сайт. Також слід зазначити джерела, у яких сервіс їх відстежувати. Це можуть бути новини, блоги, обговорення тощо. В кінці заповнення даних ви повинні будете вказати вашу адресу електронної пошти.

Після закінчення роботи сервісу ви отримаєте листа на вказану електронну адресу. У ньому перебуватиме вся інформація, яку сервісу вдалося знайти.

Яндекс-блоги

Цей сервіс нещодавно закрив безліч своїх можливостей, але відстеження ключових запитів у списку можливостей поки що залишилася. Користуватись цим сервісом дуже просто. Достатньо зайти на Яндекс. Блоги та вписати в пошуковий рядок ключовий запит. За кілька хвилин сайт видасть вам всю інформацію, яку знайде на просторах інтернету.

Socialmention

otzyivyi

Це сервіс із безкоштовним користуванням. Він дозволяє шукати інформацію за вашим запитом на майданчиках соціальних мереж. На сьогоднішній день їм користуються найчастіше, тому що багато хто залишає відгуки про інтернет-магазини на своїх сторінках у соціальних мережах.

Для створення пошуку вам потрібно буде вибрати ключові слова та майданчики для пошуку. Також можна налаштувати цей сервіс, щоб не гаяти час для пошуку вручну. Можна вибрати періодичність його роботи та отримувати результати на адресу своєї електронної пошти.

Hootsuite

Сервіс призначений для пошуку інформації з відомої соціальної мережі Twitter. Він може працювати з іншими відомими майданчиками, але якість пошуку може постраждати.

Існує дві версії сервісу – платна та безкоштовна. Безкоштовна версія тільки шукає інформацію за ключовим словом, а платна – аналізує відгуки, перевіряє їх унікальність і відстежує кліки з відгуку та переходи через них на сайт магазину.

SemanticForce

Цей сервіс також використовується для пошуку інформації щодо ключового питання. Він проводить пошук за соціальними мережами та новинними ресурсами. Майданчик платний, але дозволяє 14 днів користуватися нею безкоштовно, щоб розібратися в налаштуваннях та параметрах, а також оцінити якість пошуку.

YouScan

Сервіс дозволяє професійно аналізувати соціальні медіа. Працює лише з російськомовними майданчиками. Робота з цим сервісом не відрізняється від інших. Єдина відмінність – він не може надсилати дані на електронну адресу.

Babkee

Новий сервіс, який дає змогу відстежувати згадки про ключове слово. Також він здатний аналізувати кількість відвідувачів на сайті, які перейшли на нього після кліку у відкликанні.

Preview keyBrandSpotter

Сервіс, який дозволяє аналізувати репутацію сайту щодо відгуків у соціальних мережах. Для його роботи достатньо вибрати ключове слово та майданчик. Сервіс платний, але для нових користувачів надається пробний період 10 днів. Під час нього недоступні деякі функції, які з’являться після повної версії програми.

IQBuzz

Сервіс платний, але пропонує демо-версію на 7 днів. Він проводить пошук інформації за ключовими словами на всьому майданчику інтернет. Оповіщення на електронну адресу можуть приходити з помилками, якщо не налаштовувати налаштування заново щотижня.

JagaJam

Цей сервіс здійснює пошук інформації за ключовими словами лише на майданчиках груп у соціальних мережах. Відмінно підходить для тих, у кого інтернет-магазин знаходиться саме у соціальних мережах, що на сьогоднішній день дуже популярне. Два тижні можна користуватись сервісом безкоштовно. Варто зауважити, що під час демо-версії жодних функцій не заблоковано.

Розрахувати вартість
від 8000 грн. (без передоплати)